Uždaryti

Paieška

Tikriausiai užsukote čia sužinoti, kas mes esame? Taigi … apie mus

„Top to Bottom“ – tai lietuviškas mados prekės ženklas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama multifunkciniams moteriškiems drabužiams. Mūsų unikalumas – rankų darbo produkcija, gaminama iš aukščiausios kokybės medžiagų. Dauguma mūsų drabužių siuvami pagal individualius išmatavimus, siekiant užtikrinti geriausią rūbo pritaikymą kiekvienam asmeniui. Mūsų asortimente tiek ypatingosios, klienčių pamiltos „MULTI“ suknelės, kurios tinka visiems kūno tipams, nuostabūs maudymosi kostiumėliai, kurie gali būti dėvimi keliais skirtingais būdais, bei „wrap-over“ stiliaus palaidinės ir suknelės. Pasirinkdami mus – tikrai atrodysite pritrenkiančiai!

Mūsų sėkmės paslaptis – dėmesys detalėms. Tikime, kad kūrybiškumui ribų nėra, todėl nuolat tobuliname savo produktus ir kuriame naujus, kurie tenkintų ir viršytų mūsų klientų lūkesčius.

Apie mus

MYLIME SAVO DARBĄ

Mes tikime, kad idėja tampa realybe tik tada, kai darbas bus atliktas su meile ir polėkiu.

Apie mus

ATIDŪS DETALĖMS

Nuo audinių pasirinkimo iki produkto išsiuntimo – visuose procesesuose atsakingai dalyvauja bent vienas iš TTB specialistų.

Apie mus

TOKIE VIENINTELIAI

Mes esame pirmieji ir vieninteliai Lietuvoje gaminantys multifunkcinius, konvertuojamus drabužius. Mes juos trumpai vadiname tiesiog „MULTI“ drabužiais.

DIZAINERĖS ŽODIS

„Top to Bottom“ nebėra naujas prekės ženklas, tad aš džiaugiuosi, kad esame vieninteliai Lietuvoje, kuriantys išskirtinio dizaino, daugiafunkcinius drabužius, kurie leidžia Jums vis kitaip pažiūrėti į tą patį rūbą. Aš itin vertinu universalumą, todėl tai pritaikau ir savo kūriniuose. Derindami TTB drabužius su vis kitais aksesuarais, batais arba rūbais, galėsite devėti tą patį kūrinį skirtingomis progomis. Ši idėja atsispindi visose mūsų kolekcijose.

Visa mūsų produkcija yra išskirtinai rankų darbo, todėl esame tikri, kad nenuvilsime Jūsų kokybės klausimu. Kasmet mūsų klienčių skaičius sparčiai auga, tačiau mes neketiname pradėti masinės gamybos siuvyklose ar gamyklose. Vadovaujamės taisykle „kokybė yra svarbesnė už kiekybę“. Galite pastebėti, kad naujas kolekcijas išleidžiame ne itin dažnai ar dėsningai, tačiau kiekviena naujovė yra išjausta, unikali ir apgalvota.

Ko gero nė vienas iš jaunųjų prekių ženklų neturi tokios turtingos patenkintų klientų nuotraukų galerijos. Jų atsiliepimai ir dėkingumas yra didžiausias mūsų darbo įvertinimas. Tai reiškia, kad jie jaučiasi gerai, bei yra patenkinti savo išvaizda. Man, kaip drabužių kūrėjai, tai yra svarbiausia.

TTB prekės ženklo vizija – užtikrinti, kad kiekviena moteris jaustųsi graži. Ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Esu labai laiminga turėdama puikią komandą, kuri padeda man judėti į priekį

Be yourself, be beautiful from Top to Bottom

KOMANDA

Gabrieles-nuotrauka

Gabrielė

Įkūrėja

„Top to Bottom“ įkūrėja, variklis ir kūrybinė vadovė, kuri idėjas paverčia nuostabiais kūriniais. Be daugelio kitų darbų, Gabrielė palaiko komandinę dvasią ir užtikrina kokybišką jos darbą.

Manuelya-nuotrauka

Manuela

TTB studijos Vilniuje vadybininkė

Vienas iš pagrindinių TTB veidų. Ji taip pat pasitiks Jus TTB studijoje su plačia šypsena, padės išsirinkti tobulą suknelę ir parodys daug įdomių būdų, kaip ją nešioti!

liveta-nuotrauka

Liveta

Projektų ir veiklos koordinatorė

Rūpinasi būtiniausių išteklių likučių kontrole, bei vidinės veiklos koordinavimu. Prižiūri bendradarbiavimą su partneriais ir siekia sėkmingai įvykdyti projektus.

Egidija-nuotrauka

Egidija

Projektų ir veiklos koordinatorė

Atsakinga už TTB Kauno parduotuve, tad maloniai pasitiks Jus ten. Taip pat rūpinasi sklandžios kasdienės vidinės veiklos užtikrinimu bei projektų valdymu.

Apie mus

Sonata

Kokybės kontrolierė

Užtikrina, kad Jūs gautumėte tik kokybiškus produktus. Kiekvieną drabužį atidžiai apžiūri, nepriekaištingai supakuoja ir pasirūpina, kad jis Jus pasiektų laiku.

Danguole-nuotrauka

Danguolė

TTB studijos Kaune vadybininkė

Pasitiks Jus TTB studijoje Kaune, supažindins su produkcija, padės išsirinkti tinkamiausius drabužius ir mielai atsakys į visus rūpimus klausimus.

rutos-nuotrauka

Rūta

Užsienio pardavimų strategė

Atsakinga už užsienio pardavimų strategijų parengimus ir jų efektyvų įgyvendinimą. Tai pat užtikrina sklandžią elektroninių parduotuvių veiklą.

Apie mus

Ilona

Plus size modelis

Vienas iš pagrindinių TTB veidų, nes be jos nepraeina nei viena plus size modelių fotosesija. Ilona taip pat rūpinasi didžiąją dalimi publikuojamų tekstų.

Processed with VSCO with b1 preset

Viltė

Tiktok paskyros admistratorė

Jauniausia komandos narė, kuri rūpinasi, kad TTB “Tiktok” paskyra visuomet būtu aktyvi ir neatsiliktų nuo tendencijų. Taip pat rūpinasi fizinėse parduotuvėse skambančia muzika.

Į viršų
Produktas buvo įdėtas į krepšelį