Uždaryti

Paieška

Dažniausiai užduodami klausimai

Mūsų produkciją galite rasti:

„Top to Bottom“ studijose Vilniuje (Šnipiškių g. 2, Vilnius)

Bet kokiais klausimais kreipkitės el.paštu info@ttbfashion.lt

arba telefonu +370 628 88251

Taip. Jūs turite užpildyti trumpą formą, reikalingą norint gauti naujienlaiškį, kuriame matysite informaciją apie naujausius produktus, publikacijas ir renginius.
Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį!

GRĄŽINIMO POLITIKA

  • Remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais, grąžinimas negalimas apatiniams drabužiams (civilinis kodeksas 6.228-10 str.) ir daiktams, pagamintiems pagal kliento asmeninius išmatavimus, arba pagal užsakymą pagamintiems daiktams.
  • Jei Jums netiko ar nepatiko bet kokia kita prekė – mes siūlome prekės vertės (kuri buvo sumokėta pirkimo metu) parduotuvės kreditą.

Nedėvėtą, nenaudotą prekę, originalioje būsenoje, tokią pat kokia jums buvo atsiųsta (be jokių dėvėjimo ženklų: makiažo, netikro įdegio, dezodorantų dėmių ir kvapų) galite grąžinti ir išsirinkti kitą, tokios pat vertės, tuo metu esančią mūsų asortimente preke. Jei keičiant prekę susidaro kainų skirtumas, pirkėjas privalo primokėti pardavėjui kainų skirtumą.

Jei pardavėjas neturi pirkėjui tinkamos prekės, pirkėjas turi užpildyti laisvos formos prašymą, paaiškindamas, kodėl gauta prekė jo netenkino ir, pageidautina, ne vėliau kaip per 1 darbo dieną nuo prekių gavimo grąžinti gautą prekę su pridėta forma. Tokiu atveju pirkėjas atgaus sumokėtą įsigytos prekės kainą.

Pagal ES reglamentus, galite grąžinti gautas prekes per 14 dienų, tačiau mes skatiname klientus grąžinti netikusias prekes, per 1 darbo dieną nuo gavimo.

Pardavėjas atsako už grąžinimo* išlaidas. Jei prekė grąžinama sugadinta – pirkėjas yra atsakingas už bet kokį prekės vertės sumažėjimą.

*Grąžinimas vykdomas  per OMNIVA paštomatus arba Lietuvos paštą.

 Grąžinti ar pakeisti prekes paštomatu galite užpildę šią FORMĄ

Suma už grąžintą, įsigytą prekę pirkėjui grąžinama po prekės patikrinimo ir įsitikinimo, kad ši atitinka savo originalią būseną. Pinigai grąžinami bankiniu pavedimu.

Grąžinimas gali užtrukti iki 14dienų, skaičiuojant nuo prekės gavimo ir patikrinimo, taip pat priklausomai nuo mokėjimo sistemų ir bankų veiklos.

SIUNTIMAS

Mūsų produktai siuvami pagal užsakymą, todėl įprastai kiekvieno produkto pasiuvimas užtrunka 10 darbo dienų (jeigu dėl tam tikrų aplinkybių pasiuvimo terminas ilgėja, mes įsipareigojame Jus informuoti).

Jei norite, kad Jūsų užsakymas būtų pasiūtas greičiau, kiekvienoje prekėje galite pasirinkti skubaus pasiuvimo opciją. Tokiu atveju mes įsipareigojame pagaminti Jūsų užsakymą per 5 darbo dienas, neskaičiuojant užsakymo dienos ir siuntimo termino.

Jeigu užsakytą produktą norite gauti konkrečia data, prašome mus informuoti, siekiant užtikrinti, kad prekė Jus pasieks laiku.

Žinoma, savo užsakymą, gavę SMS žinutę apie jo pasiuvimą galite atvykti atsiimti Vilniuje, Šnipiškių g. 2, „Top to Bottom“ studijoje, jei tokį atsiėmimo būdą pasirinkote atlikdami užsakymą.

Taip, siunčiame į visas pasaulio šalis.

Kai Jūsų užsakymas bus išsiųstas, el. paštu gausite apie tai informuojantį laišką, su siuntos numeriu. Siuntos numerį suvedę į paieškos sistemas, matysite siuntos statusą.

Pristatymas į OMNIVA terminalus Lietuvoje Pristatymo terminas 1-2 darbo dienos
Pristatymas OMNIVA kurjeriu Lietuvoje Pristatymo terminas 1-2 darbo dienos
Standartinis pristatymas į Lietuvos pašto skyrius Pristatymo terminas 3-6 darbo dienos
Standartinis pristatymas į Europą Pristatymo terminas 6-9 darbo dienos
Standartinis pristatymas į Ameriką Pristatymo terminas 15-30 darbo dienos
Standartinis pristatymas į Australiją Pristatymo terminas 15-30 darbo dienos
Standartinis pristatymas į kitus regionus Pristatymo terminas 15-30 darbo dienos

SVARBU: šventinio laikotarpio metu standartinis siuntų pristatymas ir pristatymas per kurjerį gali vėluoti.

Pirkėjai yra atsakingi už bet kokius trečiųjų šalių, tokių kaip tranzitinių šalių muitinės, paskaičiuotus importo ar kitus mokesčius. Dėl su jais susijusio prekių vėlavimo mes nesame atsakingi.

Rekomenduojame sausą valymą, tačiau visus MULTI drabužius galima plauti rankomis, šiltame vandenyje. Taip pat galimas plovimas skalbimo mašinoje, įjungus rankinį, ar kitokį, lengvą skalbimo rėžimą.

Jei atsiranda susiglamžymo žymių, jas lengvai galite išlyginti nekaitriu lygintuvu, lyginant iš blogosios audinio pusės. Taip pat galite lyginti gariniu lygintuvu.

Liemuo: matuokite siauriausią talijos vietą.

Ilgis: matuokite nuo siauriausios talijos vietos iki pageidaujamo sijono ilgio žemyn. Jei norite ilgos, žemę siekiančios suknelės ir planuojate ją dėvėti su aukštakulniais – nepamirškite pridėti jų kulniukų aukščio.

Jei išsimatovote ir nerandate savo matmenų pasirinkimo (pvz.: 73 cm) – rekomenduojame skaičių suapvalinti (pvz.: 75 cm). MULTI suknelių ir maudymosi kostiumėlių juostos rišamos per liemenį, tad liemens suveržimą galėsite kontroliuoti patys.

Žinoma! Tereikia pasirinkti atitinkimą surišimo būdą. Taip pat siūlome įsigyti tokios pačios spalvos, kaip jūsų MULTI suknelė, krūtinės juostą, kurios dėka susikursite uždaresnį įvaizdį ir galėsite paslėpti liemenėlę.

Uždaresnės juostos siuvamos įstrižai – viena ant kitos, atviresnės – šalia viena kitos.

Rekomenduojame pamergių suknelėmis pasirūpinti likus 2-3 mėnesiams iki vestuvių.

Susiaučiamo tipo drabužiai, kurie suformuoti taip, kad juosiant juostas per liemenį, viena drabužio pusė dengtų kitą ir suformuotų V formos iškirptę (chalato principu).

Rekomenduojame sausą valymą, tačiau visus WRAP-OVER drabužius galima plauti rankomis, šiltame vandenyje. Taip pat galimas plovimas skalbimo mašinoje, įjungus rankinį, ar kitokį, lengvą skalbimo rėžimą.

Jei atsiranda susiglamžymo žymių, jas lengvai galite išlyginti nekaitriu lygintuvu, lyginant iš blogosios audinio pusės. Taip pat galite lyginti gariniu lygintuvu.

Prie kiekvieno produkto yra nurodyta rekomenduojamų dydžių lentelė.

Visus laisvalaikio aprangos produktus skalbkite pagal instrukcijas ant etiketės.

Prie kiekvieno produkto yra nurodyta rekomenduojamų dydžių lentelė.

Visos siuvamos kelnės yra aukštu liemeniu, todėl kelnių ilgis matuojamas nuo liekniausios liemens vietos.

Galima, tačiau skirtingu metu užsakytų, tos pačios spalvos gaminių atspalviai gali skirtis. Jei Jus domina visas laisvalaikio kostiumėlis, siūlome jį užsisakyti vienu metu.

Turite kitų klausimų? Susisiekite su mumis

Į viršų
Produktas buvo įdėtas į krepšelį