Atostogų look-book’as – tai iš tiesų paprasta!

Atostogų look-book’as - tai iš tiesų paprasta!

Egzistuoja dvi merginų grupės – tos, kurios atostogų lagaminą susikrauna likus dar savaitei iki skrydžio, viską gražiai sulanksto, sudeda ir ramiai laukia išsiilgto poilsio, ir tos kitos, skrydžio dieną paniškai verčiančios spintą, ieškodamos tų idealių derinių tobuloms atostogoms. Kuri gi iš jų esate Jūs? Jei svajojate apie atostogas be rūpesčių, siūlau savo spintą papildyti Top to Bottom paplūdimio apranga. Ši kolekcija buvo sukurta su mintimis padėti kiekvienai moteriai atrasti pasitikėjimą savimi bei sutaupyti laiko ir pinigų kuriant savo kasdienį atostogų look-book’ą.

Atostogų look-book’as - tai iš tiesų paprasta!
Bordo MULTI maudymosi kostiumėlis

Vientisi maudymosi kostiumėliai

Tam, kad nereikėtų vežtis už save didesnio lagamino, į kurį nesutelpa galybė mielų derinių, siūlau Jums rinktis Top to Bottom prekes, kurios padės atostogų metu sutaupyti vietos lagamine bei atrodyti nepriekaištingai. Top to Bottom klasika tapę multifunkciniai vientisi maudymukai, sukurti ir pasiūti puošti kiekvienos moters kūną, atstos jums dešimtis maudymosi kostiumėlių. Kodėl? Todėl, kad šie maudymukai gali būti surišami įvairiausiais būdais, kuriuos galite pamatyti šioje Kaip dėvėti skiltyje. Išpopuliarėjus tvarios mados erai Jums daugiau nebereikia jaudintis dėl vis naujo aksesuaro atostogoms. Prisidėkite prie gamtos tausojimo ir įsigijusios vieną prekę iš jos sukurkite daugybę originalių kombinacijų.

Juodas Vientisas Maudymosi Kostiumelis Moterims
Juodas MULTI maudymosi kostiumėlis

Na, o jei lagaminas Jūsų visai mažas, tuomet maudymosi kostiumėlis pakeis net ir viršutinę drabužių dalį, nes Top to Bottom maudymukas gali būti naudojamas ir kaip bodis moterims. Greitai džiūvanti, elastinga medžiaga suteikia dar daugiau funkcionalumo. Derinkite šiuos bodžius prie sijonų, šortų bei džinsų ir visada atrodysite stilingai. Šiek tiek blizgus audinys puikiai tiks visoms progoms – karštai dienai paplūdimyje, romantiškai popietei kavinėje bei madingam vakarėliui ant jūros kranto! Besiūlė apatinė dalis leis visapusiškai priderinti bodį prie bet kokios aprangos, tad Jums nereikės nerimauti dėl permatomų linijų!

Vientisas Maudymosi Kostiumelis Moterims

Paplūdimio kimono

Norisi pasijusti ypatingai? Suprantu, juk atostogos – tai ypatingas ir ilgai lauktas metas, kuomet norime atsipalaiduoti ir džiaugtis gyvenimu. Tokiu atveju – kiekviena detalė turi būti apgalvota, tad apsaugai nuo saulės siūlau nepamiršti ne tik apsauginio kremo, bet ir paplūdimio kimono, kuris apsaugos Jūsų švelnią odą nuo nepageidaujamų nudegimų. Su šiuo lengvo šifono kimono pasijusite it deivė, besimėgaujanti saulės spinduliais ir gaivinančiu jūros brizu. Taip pat, besilankant turistų pamėgtose vietose, kuriose kartais egzistuoja griežtas aprangos kodas, galėsite šį nuostabų kimono panaudoti, kaip apsiaustą pridengti tam tikras kūno vietas. Tokiu atveju išvengsite nemalonių nesusipratimų ir atostogos eisis sklandžiai.

Papludimio Kimono Moterims Atostogoms

“Bridal box” nuotakai

Kartais vienas nedidelis pirkinys gali suteikti daug laimės, tad  padovanokite šį kimono sau, arba draugei, kuri netrukus taps nuotaka ir išvyks į savo povestuvinę kelionę! Kaip sakoma, vestuvių diena privalo būti tobula, tad ir vestuvių dienos rytas turi prasidėti nepriekaištingai. Baltas paplūdimio kimono suteiks pasitikėjimo kiekvienai nuotakai nuo pirmųjų lemtingos dienos akimirkų!

Dovana Nuotakai

Plus size maudymosi kostiumėliai

Atostogų look-book’as - tai iš tiesų paprasta!

Kaip jau minėjau anksčiau, Top to Bottom prekės ženklas sukurtas visoms moterims, tad plus size drabužiai mūsų internetinėje parduotuvėje ne išimtis. Jeigu jus domina didesnio dydžio maudymukai moterims – Jūs esate teisingame puslapyje! Maudymukai vientisi, tad puikiai tiks visų tipų figūrai. Galite rinktis iš uždaresnio ir atviresnio varianto bei derinti viršutines juostas pagal savo figūros tipą. Noriu, kad kiekviena jaustųsi puikiai ir mylėtų savo kūną, tad kviečiu atvykti į studiją, pabendrauti su mūsų merginomis bei išsirinkti sau tinkamiausią variantą. Na, o jei atostogos ant nosies ir laiko atvykti į studija jau nebėra, maudymukai internetu taip pat parduodami. Jums tereikia žinoti savo liemens matmenis! Vientisas maudymosi kostiumėlis yra tamprus bei prisitaikantis prie jūsų kūno linijų. Modeliuokite jį taip, kaip jums patinka ir daugiau nesijaudinkite dėl perkrauto lagamino!

Pirmąjį multifunkcinį maudymosi kostiumėlį sukūriau sau! Kurdama šį modelį galvojau apie tai, kaip pritaikyti jį įvairiems figūros tipams. Asmeniškai aš visada turėjau problemą dėl savo ūgio, tad susirasti idealų maudymosi kostiumėlį man buvo lyg neįmanoma misija. Tuomet sugalvojau pritaikyti multi suknelės formulę ir sukurti multi maudymuką, kuris tiktų ne tik man pačiai, bet ir visoms kitoms moterims. Juk mes visos skirtingos, tačiau visos labai gražios ir esame vertos savo kūnuose jaustis puikiai. Dažnai keliaudama pastebėjau, kad šis maudymosi kostiumėlis padeda man sutaupyti laiko ir vietos kraunant lagaminą, tad pradėjau dažniau jį naudoti ir kasdienėje aprangoje. Patikėkite, originalumui ribų nėra, su juo įmanoma susikurti tiek daug outfit’ų!

Rankų darbo gaminiai

Norėdama suteikti Jums geriausią, ką galiu, su savo komanda atidžiai atrenku audinius, naudojamus Top to Bottom drabužiams siūti. Kiekvienas naujos kolekcijos kūrimo etapas man yra labai svarbus ir tam skiriu be galo daug laiko. Mano verslo idėja – aukščiausia kokybė ir tvari mada. Vadovaudamasi šia taisykle skatinu ir Jus, mielosios, mažinti vartotojiškumą ir įsigyti patvarų, rankų darbo gaminį, kuriuo galėsite džiaugtis kiekvieną dieną!

Rudas Moteriskas Vientisas Maudymukas