Uždaryti

Paieška

Su meile kurtos suknelės Jūsų gražiausiai šventei

balta vestuvine suknelė moterims

SUKNELĖS NUOTAKOMS

bordininiai pamergių kombinezonai vestuvėms

APRANGA PAMERGĖMS

dovanų dėžė nuotakai

DOVANŲ DĖŽUTĖ NUOTAKAI

Baltas vientisas maudymosi kostiumelis moterims

KARŠTAM MEDAUS MĖNESIUI

Tavo svajonių suknelė!

Vestuvių dieną visos akys yra nukreiptos į nuotaką. Nenuostabu, kodėl vestuvių planavimo procese tiek daug dėmesio skiriama nuotakos įvaizdžiui. Balta suknelė vestuvėms, makiažas, šukuosena ir aksesuarai – kiekviena trokšta atrodyti nepriekaištingai. Top to Bottom skuba į pagalbą ir noriai dalinasi su nuotakomis savo ilga patirtimi vestuvių fronte! Juk pirmosios Top to Bottom suknelės išpopuliarėjo būtent čia.

Išsirinkti tinkamą suknelę – nelengva užduotis! Sakoma, kad vestuvinę suknelę derėtų rinktis taip, kad praėjus daugybei metų, nereiktų galėtis dėl savo pasirinkimų! Tai reiškia, kad vestuvinė suknelė turi būti klasikinė ir elegantiška. Būtent tokios ir yra visos TTB baltos suknelės vestuvėms!

Baltos vestuvinės suknelės moterims
BALTA MULTI SUKNELĖ
Baltos vestuvinės suknelės moterims
PIENO BALTUMO MULTI SUKNELĖ

Jei trokštate kokybiško bei elegantiško minimalizmo – jums puikiai tiks balta suknelė iš Multi kolekcijos. Šios rankų darbo, specialiai pagal Jūsų išmatavimus pasiūtos vestuvinės suknelės gaminamos iš aukščiausios kokybės lycra audinio. Medžiaga yra tvirta, nesiglamžo, nesipūkuoja ir turi lengvą blizgumą.

Kadangi šios stilingos suknelės yra multifunkcinės ir jas galite susirišti įvairiausiais būdais, turėsite galimybę atrasti idealiausiai Jums tinkantį įvaizdį, o po vestuvių galėsite džiaugtis šia suknele tiek medaus mėnesio metu, tiek visą likusį gyvenimą!

Vienas populiariausių Top to Bottom modelių vestuvėms – balta Wrap-over kolekcijos vestuvinė suknelė. Šios prabangios ir be galo puošnios lengvos vestuvinės suknelės suteiks nuotakos įvaizdžiui romantiškumo ir moteriškumo pojūtį bei pabrėš visas gražiausias moters kūno linijas! Išskirtinai moteriškos suknelės pagamintos iš aukščiausios kokybės lengvo, gražiai krentančio ir lengvai prižiūrimo poliesterio. Ypatingai dėkingas  susiaučiamas ilgos suknelės modelis tinka visiems figūros tipams, tad nenuostabu, kodėl būtent ši balta suknelė iš TTB yra nuotakų mėgstamiausia!

Nors vestuvėms dažniausiai renkamos ilgos suknelės, mini suknelės pasirenkamos kaip antrosios arba šokio suknelės. Juk norisi, kad visi matytų, kaip Jūsų kojos meistriškai šoka pirmąjį meilės šokį! Derinkite bet kurį iš aukščiau aprašytų modelių su trumpesnėmis jų versijomis ir Jūsų vestuvinis įvaizdis atrodys ypatingai! Taip pat, užtruksite mažiau laiko ieškodama to idealaus antros dienos vestuvinės suknelės varianto!

Pamergių suknelės

Dažna nuotaka savo vestuvių dieną yra lydima būrio ištikimiausių draugių – pamergių! Pamergių įvaizdis – neatskiriama viso vestuvių įvaizdžio dalis, tad pamergių suknelės taip pat yra renkamos labai atsakingai. Čia svarbiausia – bendrumas, todėl dažnai renkamos vienodos spalvos ir stiliaus proginės suknelės. Top to Bottom kokteilinės suknelės – puikus pasirinkimas norint patirti mažiau streso ir ilgų paieškų.

Jei vestuvių planavimo metu galite išvengti papildomo streso – taip ir padarykite! Kartu su savo pamergėmis užsukite į mūsų studijas, esančias Kaune ir Vilniuje, išsirinkite visoms patinkantį variantą ir užsisakykite! Mes pasiūsime Jūsų pamergių sukneles individualiai pagal kiekvieną merginą ir pristatysime lyg gražiai supakuotą dovaną! Surengsime Jums smagų matavimosi vakarėlį o perkant 4 ir daugiau vienetų pritaikysime specialią nuolaidą!

Pamergių įvaizdžiui rinkitės Top to Bottom Multi bei Wrap-Over progines sukneles arba Kombinezonų kolekciją! Maxi suknelės gali būti dėvimos bet kuriuo sezono metu, na o šiltuoju metu puikiai tiks trumpos vasarinės suknelės.

Mergvakario dovanų idėjos

Ah, tos nuostabios mergvakario akimirkos – ore tvyro valiūkiška nuotaika, girdisi smagus juokas ir sielą glosto švelnūs, meilės ir artumo kupini žvilgsniai! Pasibuvimas artimų draugių kompanijoje – must have vestuvių dalis. Tuo atsakingai rūpinasi pirmoji pamergė, kartu su liudininke bei kitomis išrinktosiomis. Nepamirštamą laiką kartu vainikuoja ir pamergių dovana jaunajai, dažniausiai pamergės nuotakai dovanoja keliaraištį.

Tačiau Top to Bottom turi geresnę idėją – tai TTB dovanų dėžutė nuotakai. Nuostabiai supakuota dovana, kurioje yra viskas, ko prireiks vestuvėms ir medaus mėnesiui! Šioje dėžutėje Jūsų nuotaka ras tobulą paplūdimio kimono, keliaraištį ir maudymosi kostiumėlį! Tai apgalvota ir jauki dovana, kuri tikrai pradžiugins nuotakos širdį!

Kai visi vestuvinių tradicijų etapai įgyvendinti – laikas į MEDAUS MĖNESĮ! Užtarnautas poilsis po ilgo vestuvių planavimo! Jei sekėte Top to Bottom instrukcijomis ir pasinaudojote visomis mūsų siūlomomis idėjomis – sukti galvos dėl lagamino medaus mėnesiui tikrai neprireiks!

Jau turite savo tobulą paplūdimio aprangą, pirmą ir antrą vestuvinę sukneles pasivaikščiojimams paplūdimyje bei vakarėliams – beliko tik įsidėti skirtingų aksesuarų, nepamiršti apsauginio kremo bei saulės akinių ir esate pasiruošusios išvykti!

Jei vis pritrūkote kokybiško garderobo atostogoms, Top to Bottom pasirūpins tuo, kad Jūsų lagaminas nebūtų labai sunkus, tačiau iš jame esančių dalykų galėtumėte sukurti 101 derinį!

Į viršų
Produktas buvo įdėtas į krepšelį