Uždaryti

Paieška

Speciali plus size kolekcija

Vis didėjantis klientų ratas džiugina mus savo atsiliepimais ir skatina tolimesnes diskusijas apie plus size sukneles. Mūsų komanda, surinkusi visus Jūsų patarimus ir atsiliepimus, sukūrė kai ką tokio, kas tobulai atitinka visus Jūsų poreikius! Savo naujausioje kolekcijoje sudėjome du svarbiausius kriterijus – idealų dizainą ir nepakartojamą audinį.

Plus size mėlyna suknelė moterims
plus dydzio moteris su rausva, ilga, progine suknele
Plus size

Pasitelkę Jūsų mėgstamiausius modelius, pasiuvome juos iš pačio komfortiškiausio audinio, kurį tik galite įsivaizduoti! Šis itališkas trikotažas idealiai apgaubia jūsų formas, gražiai krenta ir nė kiek nesiglamžo! Suknelių, pasiūtų iš šio audinio, net nepajusite ant kūno! Tampri medžiaga yra tokia patogi, kad nesinori iš jos išlįsti!

Tam, kad į specialią kolekciją įnešti naujų vėjų, šią patogią medžiagą panaudojome ir siuvant šiuolaikiškus, universalius kombinezonus. Klienčių pamėgtas patogus ir stilingas kombinezonas pastaruoju metu vis dažniau puošia vestuvių svečius, todėl nusprendėme jį pasiūlyti ir plus size merginoms! Klientės iš karto pamilo šiuos gaminius, nes juos galima priderinti net kasdienėje aprangoje! O multi krūtinės juostos leis susikurti daugybę derinių ir džiaugtis šiomis prekėmis ne tik švenčių metu!

Kiekvienas drabužis gali būti tavo

Apie visų dydžių madą kalbame labai rimtai – tai apgalvojame kiekvienos naujos kolekcijos kūrimo ir kiekvieno primatavimo parduotuvėje metu! Top to Bottom siekia, kad kiekviena didesnio dydžio mergina atėjusi į mūsų parduotuvę turėtų lygiai tokį pat didelį pasirinkimą, kaip ir bet kuri kita moteris!

Dėl šios priežasties beveik visi TTB sukurti dizainai tinka ir plus size klientėms!

Parduotuvėse vyrauja tiek didelių dydžių proginės suknelės ar kombinezonai moterims, tiek kasdieniai stilingi rūbai apkūnioms moterims, vasarinės didelių dydžių lininės suknelės ir net maudymosi kostiumėliai! Dėl savo universalios paskirties TTB produktus galite nešioti įvairiomis progomis ir įvairiais būdais!

Žinome, kad nemažai didesnio dydžio figūros savininkių dvejoja pirkdamos internetu. Suprantame, kad sunku įsivaizduoti, kaip drabužis, nufotografuotas ant smulkaus modelio, atrodys būtent ant Jūsų figūros! Top to Bottom internetinėje parduotuvėje pamatysite, kaip drabužiai atrodo ant skirtingų figūrų tipų! Visas mūsų kolekcijas fotosesijose reprezentuoja ir plius dydžio merginos!

Fotosesijų metu kalbamės su jomis dėl audinių kokybės bei patogumo, surišimo būdų ir visuomet išklausome jų patarimų. Kas gi žino geriau, nei pačios plus size atstovės? Visą šią patirtį renkame ir perduodame savo komandai, tad kviečiame apsilankyti mūsų fizines parduotuves ir pabendrauti su mūsų draugiškomis konsultantėmis, kurios pasidalins nuostabiais mados patarimais plius dydžio merginoms!

plus size sukneles moterims
PLUS SIZE MULTI SUKNELĖS

Jūsų plus size favoritai

Džiaugiamės, kad pirmoji ir jau klasika tapusi TTB Multi suknelė yra tarp Jūsų favoričių! Tai parodo, kad mums pavyko iš karto pasiekti norimą tikslą ir suteikti universaliausią savo produktą įvairių figūrų savininkėms! Šios skirtingais būdais surišamos suknelės leis kiekvienai merginai sukurti daugybę įvairių dizainų, labiausiai tinkančių jų figūrai!

Džiaugiamės, kad pirmoji ir jau klasika tapusi TTB Multi suknelė yra tarp Jūsų favoričių! Tai parodo, kad mums pavyko iš karto pasiekti norimą tikslą ir suteikti universaliausią savo produktą įvairių figūrų savininkėms! Šios skirtingais būdais surišamos suknelės leis kiekvienai merginai sukurti daugybę įvairių dizainų, labiausiai tinkančių jų figūrai!

Itin elegantiškos wrap proginės suknelės plus size bendruomenę užkariavo akimirksniu! Tai modelis, sukurtas išskirtinai moteriškoms figūroms. Jis pabrėžia liemenį, krūtinę ir suteikia švelnų elegancijos pojūtį. Dėvima dviem skirtingais būdais, ši suknelė leis ir didžiuotis savo formomis ir nukreipti nuo jų dėmesį, kai to norėsis!

Dieviname Jūsų linkius – eksliuzyvinė mada visoms

Laikai, kai mada buvo prieinama tik tam tikrai daliai žmonių jau senai praeityje. Didelių dydžių moteriški rūbai jau karaliauja daugelio prekės ženklų kolekcijose. Top to Bottom didžiuojasi, kad nuo pat pirmos atsidarymo dienos vadovavosi kūno pozityvumo principais ir prisidėjo prie plius dydžio mados normalizavimo Lietuvoje bei kitose pasaulio šalyse!

plus size sukneles moterims
PLUS SIZE WRAP SUKNELĖS

Dydis – tik skaičius

Mes suprantame, kaip dešimtmečiai nedraugiškų tendencijų paveikė moterų savivertę ir skatino nesaugius grožio standartus. Kaip mados prekės ženklas siekiame priversti moteris jaustis nuostabiai, tad tokie standartai ne mums. Savo kolekcijomis siekiame atskleisti moterišką eleganciją – didžioji dalis mūsų produktų yra moteriškos suknelės. Visas mūsų dėmesys yra nukreiptas į tai, kaip suteikti savo klientėms daugiau drąsos ir skatinti jas pamilti save bei savo kūną. Jūsų kūno formos ir linkiai yra puošmena mūsų drabužiams, tad Top to Bottom didelių dydžių suknelės suteiks pasitikėjimo savimi visoms!

Tvari mada be kūno kulto

Mūsų misija yra tvarios mados populiarinimas pasaulyje ir lengvai prieinami madingi didelių dydžių rūbai moterims. Manome, kad kiekvienas žmogus, nepaisant jo kūno sudėjimo, privalo turėti teisę prisidėti prie aplinkai draugiškų vertybių puoselėjimo ir džiaugiamės, kad Top to Bottom lietuviškos suknelės internetu jau buvo įsigytos daugybės plus size atstovių visame pasaulyje! Galime drąsiai teigti, kad kiekvienas mūsų sukurtas drabužis ras vietos visų moterų spintose, nepaisant jų kūno dydžio!

Į viršų
Produktas buvo įdėtas į krepšelį